TX Nefario - шаблон joomla Форекс

از سال 1994

کارخانه ایران تایل به صورت رسمی با حضور وزیر صنایع وقت ایران افتتاح شد و به بازار صنعت سنگ های طبیعی با واردات خطوط کامل فرآوری سنگ از ایتالیا وارد شد.

تولید و فرآوری سنگ طبیعی با کیفیت جهانی همیشه سیاست و رسالت این شرکت بوده است.

به دنبال این سیاست، تشویق مدیران به توسعه و پیشرفت خطوط تولید را در پیش گرفته است و علاوه بر این ها برای بهره گیری از آخرین تکنولوژی ها و ماشین آلات روز دنیا در سال 2004 اقدام به واردات خط کامل تولید اسلب از ایتالیا و همچنین تعمیر و بروز رسانی خط فرآوری رزین خود کرد.

کارخانه ایران تایل اکنون یکی از پیشرفته ترین و بروز ترین شرکت ها در حوزه سنگ طبیعی ایرن است و مجهر به مدرن ترین خطوط تولید و نیروی فراوری متخصص با تجربه 30 ساله در این حوزه است. تمرکز اصلی این شرکت بر تولید تخصصی و پوشش نیاز های مشتریان خود است.

با تکیه بر توانایی ها و تخصص خود این شرکت موفق به برش و فرآوری سنگ های وارداتی برای اولین بار و همچنین از معادن ایران شده است. و به صورت پیوسته در حال واردات و برش و فرآوری سنگ امپرادور اسپانیا با کیفیت قابل مقایسه جهانی است که فرآوری این سنگ نیاز به تخصص و دقت بالایی دارد.

همچنین برخی از توانایی های یارن تایل را میتوانید در وب سایت مشاهده نمایید.

Why Choose Us

  • ماموریت
  • شبکه توزیع
  • معادن
  • چشم اندار

ارائه راه حل هایی بر اساس نیاز و روند بازار با تکیه و تمرکز بر نوآوری؛ تکنولوژی و خدمت رسانی به مشتری

Read More

ایران تایل دارای نمایندگی های توزیع یافته در سطح دنیا میباشد و دارای انبار های توزیعی جهت بهبود ارائه خدمت و پوشش نیاز های مشتریان.

توسعه گستره فعالیت جغرافیایی شرکت، ایران تایل را قادر به رشد بیشتر و استفاده از تمامی پتانسیل خود در بازار رقابتی کرده است.

ایران تایل

Read More

منبع تامین اصلی کارخانه ایران تایل، معادن در اختیار خود است که این موضوع به وضوح این شرکت را از رقبا متمایز می کند و ایران تایل را قادر به گارانتی تامین سنگ طبیعی در مقیاس یالا می کند.

با بیش از 13 نوع سنگ مرمریت از معادن ایران که

Read More

برای تبدیل شدن به رهبر خاورمیانه در بخش سنگ طبیعی تا تحکیم موقعیت خود و همچنین به حداکثر رساندن رشد به واسطه پتانسیل های موجود و ارائه طیف گسترده ای از محصولات.

Read More