TX Nefario - шаблон joomla Форекс

  • مرمریت

این سنگ دگرگونی، در ابتدا از تبلور سنگ آهک تشکیل شده است، با توجه به نور و گرما و همچنین قدرت، درخشش و دوام آن است و کاملا به فضای داخلی مناسب است. فرایندهای مختلف فشار و تبلور این مواد در معرض به، ایجاد یک طیف گسترده ای از تن با رگه های مختلف و بلورهای تبدیل آن به یک مواد با کیفیت که به راحتی می توانید به نیازهای هر پروژه اقتباس شده است.

  • تراورتن

تراورتن سنگ رسوبی به طور عمده از کربنات کلسیم و منشاء میلیون ها سال پیش از سپرده از رودخانه ها و چشمه های معدنی که آن را یک زیبایی منحصر به فرد و بی انتها را تشکیل شده است. ما اولین نمونه از دوام و کیفیت های تزئینی با شکوه از این سنگ طبیعی در روم باستان، که در آن آثار تاریخی و کلیساها با تراورتن ساخته شد پیدا آنها گذشت زمان مقاومت کرده اند و هنوز هم حفظ ظرافت خود و امروز عظمت است. امروزه تراورتن به طور گسترده ای در فضاهای تجاری، مراکز کار و مناطق مسکونی به دلیل مناسب بودن آنها برای کف و پوشش های دیوار استفاده می شود. این نیز تبدیل شدن به طور فزاینده ای محبوب برای استفاده در حمام.

  • طرح فرش

طراحی و اجرای طرح فرش در ایران تایل به عنوان یک محصول اصلی در معادن سنگ صدف، نشان کیفیت دریافت کرده است. معادن سنگ صدف یکی از بزرگترین فعالین در حوزه معادن سنگ مرمریت کرم ایران است. مقاوت فیزیکی، کیفیت اجرا و نفود پایین، آن را به بهترین گزینه برای معماران و طراحان داخلی در بخش سنگ طبیعی تبدیل کرده است.

  • تاپ کانتر

ایران تایل به دقت تاپ کانتر های خود را جهت ارائه بهترین و ایده عال ترین گزینه ها به متشری انتخاب میکند و زیبایی، دوام و مقاوت، تنوع رنگ و طرح و شگفتی را جدید ترین تکنولوژی از سنگ های طبیعی را برای تاپ کانتر ارائه می دهد.

  • فضای خارجی

ایران تایل به شما متریال های طبیعی را برای پوشش سطوح خود ارائه می دهد. کیفیت بالا، سطح تخلخل پایین و سختی بالا آن را برای استفاده در سطوح بیرونی ایده آل می کند.متریال های مانند گرانیت، سنگ های تیشه ای و آهکی زیبایی خاصی میتواند به نما و فاضا ها خارجی شما مانند استخر، بالن، نما و .. به شما بدهد.

  • فضای داخلی

ایران تایل طیف گشترده ای از محصولات را برای سطوح داخلی ارائه می دهد. شامل سنگ های طبیعی در اندازه های مختلف و با ابزار های متنوع و دقیق با طرح ها ، رنگ ها و متریال های مختلفی که به شما امکان ظراحی متوع و زیبایی را در فضاهای داخلی  میدهد.